Tere tulemast Gisanera OÜ privaatsuspoliitika lehele. Siin kirjeldatakse, kuidas me kogume, kasutame ja jagame teie isikuandmeid meie veebisaidil lainepapp.ee ja kuidas saate kontrollida oma isikuandmete kasutamist ja kaitset.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Me võime koguda mitmesugust tüüpi isikuandmeid, sealhulgas nimi, e-posti aadress, telefoninumber. Neid andmeid kogutakse eelkõige selleks, et tellimuste täitmiseks ja teenuste pakkumiseks.

Isikuandmete jagamine

Me võime jagada teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, nagu kohaletoimetamisteenuse pakkujad, makseteenuse pakkujad ja Google Analytics, et tagada meie teenuste sujuv toimimine. Lisaks võime jagada teie isikuandmeid ka seaduslike nõuete täitmiseks või meie õiguste kaitseks.

Teie õigused

Teil on õigus saada ligipääs teie isikuandmetele, neid parandada, kustutada või piirata nende kasutamist. Samuti võite esitada kaebuse andmekaitseasutusele, kui arvate, et teie isikuandmete töötlemisel on rikutud andmekaitseõigusi.

Küpsised

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et parandada teie veebikogemust ja kohandada seda teie eelistustele. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks ja nende keelamiseks vaadake meie küpsisepoliitikat.

Muudatused meie privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt teha muudatusi oma privaatsuspoliitikas, et kajastada muudatusi meie äritegevuses või õiguslikes nõuetes. Kui need muudatused on olulised, teavitame teid sellest meie veebisaidil või muul viisil, et saaksite olla kursis, kuidas me kogume, kasutame ja jagame teie isikuandmeid.

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika või teie isikuandmete kohta, võtke meiega ühendust aadressil info@lainepapp.ee.